trenfrde

Canlı Destek

HAKKIMIZDA

Şirketimiz İstanbul Ticaret Odasının bir üyesi olup 2003 yılında İstanbul'da şirketlerin bilgi teknolojileri-network alanında servis, bakım, yazılım ve internet sitesi ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla faaliyete başlamıştır. Müşteri odaklı yönetim stratejileri sonucu müşteri portföyünü geliştiren BEMSiS Bilişim Hizmetleri Ltd. kurulduğu günden bu yana bir çok kuruma bilişim alanında hizmetleri ile destek olmuştur. Ayrıca yazılım ve internet alanında çeşitli çözümlerini hayata geçirmiştir. Müşterilerine fiyat/performans açısından avantajlı çözümler sunmayı temel amaç; müşteri memnuniyetini ana ilke olarak kabul eden şirketimiz, Bilişim ve Internet teknolojilerinde yaşanan gelişmelere paralel şekilde kendini konumlandırmıştır.Bu nedenle müşteri beklenti ve ihtiyaçlarına dayalı hazır bilişim donanım, yazılım (client-server, web) çözümleri ile, özel yazılım ve buna paralel olarak web tasarım piyasasının nabzını tutmaya devam etmektedir. BEMSiS Bilişim Elektronik Medikal Sistemler, siz müşterilerimize bütçenize fiyatça uygun, hızlı ve erişilebilir çözümler sunarak hizmet kalitesini artırmak için hazır web paketleri satışına geçiş kararı alınmış, bu anlamda kurulan proje grubu çalışmalarını tamamlamış, müşteri odaklı, güvenli ve hızlı bir içerik yönetim sistemi oluşturulmuştur.

MİSYONUMUZ

Verdiğimiz hizmetlerde Müşterilerimizin rekabet güçlerini artıracak, kaliteli, gelişmiş çözümler ve projeler üreten ve tercih edilen firma kimliğimizi daim kılmak.

VİZYONUMUZ

Ana faaliyet alanımız olan bilişim, yazılım ve medikal sektörlerinde dinamik, yenilikçi yapımızı korumak.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Müşteri ihtiyaçlarına bağlı olarak çeşitli çözümler ve öneriler sunar, müşterilerinin koşulsuz memnuniyeti için her türlü çabayı göstermeyi taahhüt eden bir hizmet anlayışı ile hizmet vermekteyiz. Standart fiyat anlayışı Hizmet verdiği kuruluşların farklı ihtiyaçlarına yönelik standart paket çözümleri hazırlamıştır. Standart ve şeffaf fiyat politikamız gereği her müşteriye aynı fiyat yaklaşımıyla hizmet etmekteyiz.